ଦୁଇ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବାପାକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

0
85
ଦୁଇ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବାପାକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
ଦୁଇ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବାପାକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣାରେ ପୁରୀ ସହରର ଗୋଦାବଡା ସାହିରେ ଦୁଇ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଶିଶୁ କନ୍ୟାଟିର ମାଆ ପୁରୀର ଟାଉନ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଜଣେ ମଦ୍ୟପାନକାରୀ ଏବଂ ସେ ଅବ୍ୟବହୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରୁଥିଲେ। ପାରିବାରିକ ହିଂସା ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ନିକଟରେ ଜାମିନରେ ପଠାଯାଇଥିଲା।

ଏଫଆଇଆର ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଅଟକ ରଖିଥିଲା। ଅନ୍ୟ ଏକ ଘଟଣାରେ ଗତକାଲି ସହରର ବାଲିପାଣ୍ଡା ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ବସ୍ତିରେ ଜଣେ ସୁଭାଷୀ ତ୍ରିପାଠୀ ଏକ ୫ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here