ଶଶୁର ଙ୍କ ସହିତ ପାପ ସମ୍ପର୍କ ନ ରଖିବା ରୁ ବୋହୂ ଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କଲେ ଶଶୁର

0
71
ଶଶୁର ଙ୍କ ସହିତ ପାପ ସମ୍ପର୍କ ନ ରଖିବା ରୁ ବୋହୂ ଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କଲେ ଶଶୁର
ଶଶୁର ଙ୍କ ସହିତ ପାପ ସମ୍ପର୍କ ନ ରଖିବା ରୁ ବୋହୂ ଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କଲେ ଶଶୁର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା :-(ରିପୋର୍ଟ- ଚ୍ରିଲୋଚନ ବେହେରା/ ଜନ୍ମେଜୟ ବିଶ୍ୱାଳ) ପାଟକୁରା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଶଶୁର , ସ୍ବାମୀ, ଶାଶୁ ଓ ଗାଁର ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପାପ ସମ୍ପର୍କର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ସେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଏସ୍ ପିଙ୍କ ନିକଟକୁ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ର ପଠାଇଛନ୍ତି ।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଏସ୍ ଡିପିଓ ରାଜୀବଲୋଚନ ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଭେଟି ଗୋଟିଗୋଟି କରି ଅଭିଯୋଗ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସ୍ବାମୀ ରାଜସ୍ଥାନର ଚାକିରୀ କରନ୍ତି । ଘରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପିଲା ଓ ଶାଶୁ ଶଶୁର । ଶଶୁର ତାଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରନ୍ତି । ଶାଶୁ ନଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରନ୍ତି । ଏସମ୍ପର୍କରେ ସେ ପାଟକୁରା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଗ୍ରାମବାସୀମାନଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଏହାକୁ ଆପୋଷ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ସେ ସମାଧାନରେ ରାଜି ହୋଇ ସମାଧାନ କରିଥିଲେ ।

ପୁଣି ଶଶୁର ଆକ୍ରମଣ କରିବାରୁ ସେ ଶାଶୁଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଶାଶୁ ସବୁଜାଣି କିଛି ନବୁଝିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପାଖକୁ ରାଜସ୍ଥାନ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଅନ୍ୟ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିବା ତାଙ୍କ ନଜରରେ ପଡିଥିଲା । ସେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ସେ ରାଜି ନହେବାରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରେ ଶକ୍ତ ଆଘାତ ଦେଇଥିଲେ ।

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସହିନପାରି ସେ ରାଜସ୍ଥାନ ଛାଡି ଏବେ ତାଙ୍କର ମାଉସୀ ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପିଲା ଦୁଇଟିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶଶୁର ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଛଡାଇରଖି ତାଙ୍କୁ ଘରେ ପୁରାଉ ନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କର ପର ପୁରୁଷ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ ଗ୍ରାମର ଦୁଇଜଣଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଇଉଟ୍ୟୁବ୍ ରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କ ଶଶୁର, ଶାଶୁ ଓ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଏହି ମହିଳା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here