Tuesday, August 9, 2022
Homeଦେଶ ବିଦେଶରଣବୀରଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ଅମାଣ୍ଡା ସୈର୍ନି

ରଣବୀରଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ଅମାଣ୍ଡା ସୈର୍ନି

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂ ତାଙ୍କର ନଗ୍ନ ଫଟୋସୁଟ ଯୋଗୁଁ ଆଜିକାଲି ଅନେକ ବିବାଦରେ ଅଛନ୍ତି । ରଣବୀରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଇନ୍ଦୋରରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପାଇଁ ପୋଷାକ ଦାନ କରାଯାଇ ତାଙ୍କ ଫଟୋସୁଟକୁ ମାନସିକ ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି । ଯଦିଓ ରଣବୀର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ସବୁ ବିବାଦ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିନାହାଁନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ମଡେଲ ଅମାଣ୍ଡା ସୈର୍ନିଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ସପିଂ ମଲରେ ପୋଷାକ ବିନା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ଅମାଣ୍ଡା ସୈର୍ନି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅମାଣ୍ଡା ଏକ ସପିଂ ମଲରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଅମାଣ୍ଡା ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ଫୋନକୁ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପୋଷାକ କାଢିଛନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ସପିଂ ମଲରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପୋଜ୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ଅମାଣ୍ଡାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ଅଡିଓ ମଧ୍ୟ ଶୁଣାଯାଉଛି । ଅମାଣ୍ଡାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ପାଇଁ ଜଷ୍ଟିସ୍?

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -spot_img

ଲୋକପ୍ରିୟ ଖବର