ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୩ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହୋଇଥିବା ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସାରେ ୯୮ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ

0
92
ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୩ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହୋଇଥିବା ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସାରେ ୯୮ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ
ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୩ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହୋଇଥିବା ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସାରେ ୯୮ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ

ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୩ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ରେ ହୋଇଥିବା ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୯୮ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଏନେଇ ପ୍ରେସ୍ ରିଲିଜ୍ କରି ସୁଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ୍ ।

୨୧ ତାରିଖରେ ୬୯ ଜଣ ସହ ମୋଟ୍ ୯୮ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ସୁଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ଏହା ଛଡ଼ା ଯାଜପୁର ବିଞ୍ଝାରପୁର ବାଚ୍ଛୋଳରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣରେ ମଧ୍ୟ ମୋଟ୍ ୧୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଅନ୍ୟ କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଆଣି ମଧ୍ୟ ଥାନାରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି ।

ସୁଚନା ଅନୁସାରେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଉକ୍ତ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ନାଁ ସୁଶାନ୍ତ ସାହୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଠେଲାପେଲା ଓ ଦୁର୍ବ୍ୟହାର ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଆଠଗଡ଼ ଅନନ୍ତପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ୪ନଂ ବୁଥ୍‌ରେ ମତଦାନ ହେଉଥିବା ସମୟରେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କେତେକ ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କୁ ବୁଥ୍‌ରେ ନପୁରାଇବା କାରଣରୁ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଯାଇଥିଲା ।

ଏନେଇ ଉକ୍ତ ସାମ୍ବାଦିକ ଜଣଙ୍କ ଖବର ସଂଗ୍ରହ କରିବା ସମୟରେ ଏପରି ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here