Tuesday, October 4, 2022
Homeଅପରାଧମାନସ ସ୍ୱାଇଁକୁ ଅପହରଣ କରି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କଲା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ମାନସ ସ୍ୱାଇଁକୁ ଅପହରଣ କରି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କଲା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ

କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ ମାନସ ସ୍ୱାଇଁ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ବିକାଶ କ୍ରମେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶର୍ମିଷ୍ଠା ରାଉତ ଆଜି ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ଓଡିଶା କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଶର୍ମିଷ୍ଠା ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର ଚାନ୍ଦବାଲି ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଳାସପୁର ଗ୍ରାମରୁ ମନସଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି।

ସେମାନେ ମାନସଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ପୋଲିସ୍ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦୟାଲ ବୃଦ୍ଧା ଆଶ୍ରମକୁ ନେଇ ଫେବୃଆରୀ ୭ ର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ମାନସଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ପରେ ଫେବୃଆରୀ ୮ ତାରିଖ ଅପରାହ୍ନରେ ସେମାନେ କାରରେ ଥିବା ଶବକୁ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ରଣପୁର ଅଞ୍ଚଳକୁ ନେଇ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ସେମାନେ ଚଣ୍ଡିଖୋଲଠାରୁ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଦୟିତାରି-ପାରାଦୀପ ରାଜପଥରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରିରେ ସେମାନେ ହତ୍ୟାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ବ୍ୟବହୃତ କୋଦାଳ, ଗଇଁତି ବ୍ୟାଗ୍ ଭଳି ସାମଗ୍ରୀକୁ ଫୋପାଡି ଦେଇଥିଲେ।

ଶର୍ମିଷ୍ଠା ଏବଂ ଜୁନା ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ନମ୍ବର ବଜାରରୁ ଏକ ଜୋଟ ବ୍ୟାଗ୍, ଗ୍ଲୋଭସ୍ ଏବଂ ଦଉଡି କିଣିଥିଲେ। ବାଟରେ ଦୁହେଁ ଶରୀରର ଶୀଘ୍ର କ୍ଷୟ ହେବା ପରି ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ରାଜସୁନାଖାଳାରୁ ୧୦ କିଲୋଗ୍ରାମ ଲୁଣ କିଣିଥିଲେ। ଅନ୍ୟ ପଟେ ଭାଗ୍ୟଧର ଏବଂ ରଂଜନ ରାଜସୁନାଖାଳାରୁ କୋଦାଳ କିଣିଥିଲେ।

ସମାଧିସ୍ଥଳଠାରୁ ମାତ୍ର ଦୁଇ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଭାଗ୍ୟଧରଙ୍କ ଗାଁ ବଢିପାଟଣା ଅବସ୍ଥିତ ଥିବାରୁ ସେମାନେ ରଣପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନୁଆ କଟଣି ନିକଟରେ ଶବକୁ କବର ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଫେବୃଆରୀ ୬ ତାରିଖ ରାତିରେ ପାଲାସପୁର ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ମାନସଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବା ପାଇଁ ଫେବୃଆରୀ ୭ ସକାଳ ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -spot_img

ଲୋକପ୍ରିୟ ଖବର