Friday, October 7, 2022
Homeଅପରାଧମହାକାଳପଡ଼ା ରେ ଠିକାଦାର ଜେଇ ସରକାର

ମହାକାଳପଡ଼ା ରେ ଠିକାଦାର ଜେଇ ସରକାର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ରୁ ଜନ୍ମେଜୟ ବିଶ୍ୱାଳ ଙ୍କ ସହ ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ- ଠିକାଦାର ଆଉ ତାଙ୍କ ସୁପରବ୍ରାଇଜ ଏତେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେଇଛନ୍ତି ଯେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଉଛନ୍ତି ନାଲି ଆଖି। ଦେଖନ୍ତୁ ସୁପରବ୍ରାଇଜର କେମିତି ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଉଠାଉଛନ୍ତି। ଠିକାଦାର ଜୋଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଛି ମଧୁଚନ୍ଦ୍ରିକା। ଜେଇଙ୍କ ଦେଖା ନାହିଁ ଠିକାଦାର ମନମାନି ଚଲାଇଛନ୍ତି କାମ। ଆମ ପ୍ରତିନିଧି ଜେଇ ଶଶିକାନ୍ତ ବେହେରାଙ୍କ ପ୍ରକ୍ରିୟା ନେବା ପାଇଁ ଫୋନରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଜୋଇ ମହାଶୟ କହୁଛନ୍ତି ଆପଣ ଯାଇ କାମ ଦେଖିଥିଲେ

ଜେଇ ଶଶିକାନ୍ତ ବେହେରାଙ୍କ ଇସାରାରେ ଚାଲିଛି ଗତାନଈ ବିକାଶର କାମ। ଆଉ ଅର୍ଥ ଲୁଟୁଛନ୍ତି ଠିକାଦାର ଆଉ ଜେଇ। ଆଉ ସବୁ ଦେଖି ଚୁପ୍ ହେଉଛନ୍ତି ବିଧାୟକ। ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ଝାଳ ବୁହା ଅର୍ଥ ରେ ଜେଇ ଆଉ ଠିକାଦାର ଲଗାଉଛନ୍ତି ଚୁନ। ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଠିକାଦାରଙ୍କ ସୁପରବ୍ରାଇଜର ଦେଖାଉଛନ୍ତି ନାଲିଆଖି ତ ଆଉ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ମୁହଁ ରେ ତୁଣ୍ଡି।କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ମହାକାଳପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନଳଦୀଆ ଗଡା ଠାରୁ ଖୁରୁଷିଆ Rd ରାସ୍ତା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ କାମ ହେଉଛି ନିମ୍ନମାନର। ମାଟି ବାଲିରେ ହେଉଛି Rd ରାସ୍ତା କାମ। ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଆଠେ ବାଲି ଆଠେ ଗୋଡ଼ରେ ହେଉଛି କାମ। ମହାକାଳପଡ଼ା ରେ ଜେଇ ଠିକାଦାର ସରକାର ଜେଇଙ୍କ ହାତରେ ରିମୋଟ କଣ୍ଟୋଲ। ପିସି ଖାଇ ନେତା ମନ୍ତ୍ରୀ ଚୁପ୍ ଆଉ ଏ ଖବର ଓଡ଼ିଆ ହାଲଚାଲ ରେ ଲୋକ ଲୋଚନକୁ ଆସିବା ପରେ କେବେ ପ୍ରଶାସନ ନେଉଛନ୍ତି ପଦକ୍ଷେପ ତାହା ସମୟ ସାପେକ୍ଷ।

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -spot_img

ଲୋକପ୍ରିୟ ଖବର