Tuesday, October 4, 2022
Homeଅପରାଧପାଞ୍ଚ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଗଲେ ମାନସ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓ ୪ ସହଯୋଗୀ

ପାଞ୍ଚ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଗଲେ ମାନସ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓ ୪ ସହଯୋଗୀ

ଆଜି ଠାରୁ ପାଞ୍ଚ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଗଲେ କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ ମାନସ ସ୍ୱାଇଁ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶର୍ମିଷ୍ଠା ରାଉତ । ଶର୍ମିଷ୍ଠାଙ୍କ ସହ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ୪ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ।

ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର କୋର୍ଟରୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା ରାଜ୍ୟ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିରଂଜନ ସେଠୀ, ସୂଚନା ଓ ପ୍ରସାରଣ ବିଭାଗର ପୁର୍ବତ୍ତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ରଂଜନ ନାୟକ ଅଛନ୍ତି ।

ଚାନ୍ଦବାଲି ଜୁଡିସିଆଲ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ (ଜେଏମଏଫସି) କୋର୍ଟରେ ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିଲା।ହେଲେ କୋର୍ଟ ସେମାନଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରି କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛନ୍ତି।

ସୁଚନା ଅନୁସାରେ ଭଦ୍ରକ ପୋଲିସ ଏବଂ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ମିଳିତ ଟିମ୍ ଗତକାଲି ଭଦ୍ରକର ନାଳଙ୍ଗା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଶର୍ମିଷ୍ଠା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ଜୁନାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଦୁହେଁ ଏକ ବସ୍‌ରେ କୋଲକାତାରୁ ଓଡିଶା ଅଭିମୁଖେ ଫେରୁଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରାଯାଇଥିଲା।

ଗିରଫଦାରୀରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୁହେଁ କୋଲକାତା ଏବଂ ଗୁଆହାଟୀରେ କିଛି ଦିନ ବିତାଇଥିଲେ।

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -spot_img

ଲୋକପ୍ରିୟ ଖବର