Wednesday, October 5, 2022
Homeଓଡ଼ିଶା ଖବରଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ସୁଦ୍ଧା ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କଲା 'ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ', 'ଦି କାଶ୍ମୀର...

ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ସୁଦ୍ଧା ଏତେ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କଲା ‘ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ’, ‘ଦି କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲ’ ଦେଉଛି କଡ଼ା ଟକ୍କର

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ’ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୧୩.୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପୁର୍ବରୁ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଦି କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲ୍ସ ସହିତ ଥିଏଟରରେ ମୁକାବିଲା କରୁଛି । ଫିଲ୍ମ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ୧୨ କୋଟି ଆୟ କରିଛି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଉତ୍ସାହ ଥିଲା । ହୋଲି ଅବସରରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ଫିଲ୍ମର ମୋଟ ରୋଜଗାର ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ଏପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଫିଲ୍ମ ୨୪.୨୫ କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରୋଜଗାରକୁ ଦେଖିଲେ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଶୀଘ୍ର ୫୦ କୋଟି ମାର୍କ ଅତିକ୍ରମ କରିବ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ କ୍ରିତି ସାନନ୍, ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍, ଅର୍ଶଦ ୱାର୍ସି ଏବଂ ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ ଅଛନ୍ତି।

ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ସହ ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀଙ୍କ ‘ଦି କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲ’ ସହିତ କଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି। ଗତ ଏକ ସପ୍ତାହରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବହୁତ ରୋଜଗାର କରୁଛି । ‘କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ନିଜର ଦୃଢତା ବଜାୟ ରଖିଛି ।

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -spot_img

ଲୋକପ୍ରିୟ ଖବର