Wednesday, October 5, 2022
Homeଅପରାଧଜଗତସିଂହପୁରରେ ଦୁଇଟି ବୁଥ୍‌ରୁ ଭୋଟ ବାକ୍ସ ନେଇ ପଳାଇଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଦୁଇଟି ବୁଥ୍‌ରୁ ଭୋଟ ବାକ୍ସ ନେଇ ପଳାଇଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ତେବେ ଭୋଟ୍ ଆରମ୍ଭରୁ ଜଗତିସଂହପୁରରେ ଦୁଇଟି ବୁଥ୍‌ରୁ ଭୋଟ ବାକ୍ସ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ନେଇ ପଳାଇଥିବା ଖବର ଆସିଛି । ଖବର ମୁତାବକ ପଟସରା କେନ୍ଦ୍ରର ୧ ୨ ନମ୍ବର ବୁଥ୍‌ରୁ ଭୋଟ୍ ବାକ୍ସ ନେଇ ପଳାଇଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଏହା ପରେ ପଟସରା ଭୋଟ୍ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଭୋଟ୍ ବନ୍ଦ ରହିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ତେବେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଜଗତସିଂହପୁରରେ ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା ଖବର ଆସିଥିଲା। ପଲ୍ଲୀ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଲୋକେ ପୋଲିସ ଭ୍ୟାନ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ ଏବଂ ମହାକାଳେଶ୍ବର ହାବିଳି ନାଥ ସାହିରେ ସାରା ରାତି ପୋଲିସ ଓ ଭ୍ୟାନକୁ ଅଟକ ରଖିଲେ। ଟଙ୍କା ନେଇ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଚିହ୍ନରେ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ପୋଲିସ କହୁଥିବା ଏବଂ ପୋଲିସ ଭ୍ୟାନ୍‌ରେ ଏକାଧିକ ମଦ ବୋତଲ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟେର ଥିବା ଗାଁ ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ହୋଇଥିଲା, ଜଣେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜଗତସିଂହପୁର ଏସ୍‌ଡିପିଓ, ଆଇଆଇସି ପହଞ୍ଚି ସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଥିଲେ।

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -spot_img

ଲୋକପ୍ରିୟ ଖବର