Tuesday, October 4, 2022
Homeଅପରାଧଗୁଲି ଚଳାଇ ଦିନ ଦିପହରରେ ଲୁଟିନେଲେ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର

ଗୁଲି ଚଳାଇ ଦିନ ଦିପହରରେ ଲୁଟିନେଲେ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଦୋକାନୀଙ୍କ ଉପରେ ଗୁଲି ଚଳାଇ ଦିନ ଦିପହରରେ ଲୁଟିନେଲେ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର
ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ଦୁଇଟାରେ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ଦୁଇଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପହଞ୍ଚି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଦୋକାନରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଏହାର ମାଲିକଙ୍କ ମୁହଁରେ ରାସାୟନିକ ସ୍ପ୍ରେ କରି ଲୁଟ୍ କରିଥିଲେ । ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ଲୁଟିବା ପରେ ସେମାନେ ବନ୍ଧୁକଧାରୀଙ୍କୁ ଦୋକାନୀକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନରେ ସେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପଳାୟନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ତେବେ ପଳାୟନ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଲୁଟେରା ଦୁହେଁ ମୋଟର ସାଇକେଲ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବାକୁ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ, ପରେ ସେଠାରୁ ଖସି ପଳାଇବାରେ ସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ।

ଦୋକାନୀ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ “ଲୁଟେରାମାନେ ମୋ ମୁହଁରେ ରାସାୟନିକ ସ୍ପ୍ରେ କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ମୁଁ ମୋ ଆଖିରେ ପ୍ରବଳ ଜଳାପୋଡା ଅନୁଭବ କଲି। ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଚୋରିକରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ବାଡ଼ିରେ ଆଘାତ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲି । ଏହା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ମୋ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଲା। ସେମାନେ ମୋ ଦୋକାନରୁ ପ୍ରାୟ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟ କରିଛନ୍ତି। ଦୋକାନ ଖୋଲିବାକୁ ମୁଁ ଆଉ ସୁରକ୍ଷିତ ମଣୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ବୋଲି ଦୋକାନୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଜବତ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -spot_img

ଲୋକପ୍ରିୟ ଖବର